top of page

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”.
Carl Gustav Jung

Psychoterapia, to proces, który przede wszystkim ma na celu pomóc. Umożliwić transformację, odkryć/zwiększyć zasoby, zminimalizować lęk, polepszyć samopoczucie, polepszyć funkcjonowanie. To również stworzenie bezpiecznych warunków i relacji terapeutycznej do przepracowania najtrudniejszych tematów i refleksji. Jest to też forma leczenia zaburzeń psychiki.   

Poprzez rozmowę z psychoterapeutą pacjent pracuje nad wybranymi tematami, uzyskując dotarcie do źródła problemu i zrozumienie go. 

Zanim dojdzie do rozpoczęcia psychoterapii, odbywają się 3 do 5ciu spotkań, mających na celu poznanie się pacjenta i terapeuty, ustalenie celów terapii i określenia warunków współpracy (terminów spotkań, orientacyjnej długości terapii, czasu trwania spotkań, warunków nieobecności, itp.). 

Bez tytułu (Instagram Post (Square)).png

W Self Studio oferujemy:

  • Terapię indywidualną

  • Terapię grupową (wkrótce)

  • Grupy wsparcia (wkrótce)

UMÓW SIĘ NA PSYCHOTERAPIĘ

2.png

Aktorstwo, to wyzwanie dla umysłu, ciała i duszy. Często nie tylko dla aktora ale także dla jego bliskich.

To zawód, który wymaga niesamowitego poświęcenia, plastyczności, a niejednokrotnie 

przeżycia kilkudziesięciu lat czyichś najtrudniejszych doświadczeń w krótkim czasie. Nie ma człowieka, dla którego wejście z taką intensywnością w czyjeś emocje byłoby obojętne i bez kosztowe. Istotne w zawodzie aktora jest odpowiednie przygotowanie na wielu płaszczyznach w tym zadbanie o siebie od strony psychicznej jak i fizycznej. 

W związku z tym w Self Studio oferujemy:

  • kurs przygotowujący do egzaminów do szkoły aktorskiej

  • warsztaty doskonalące warsztat aktorski

  • konsultacje aktorskie

  • wsparcie psychologiczne dla aktorów i ich bliskich

Za warstwę merytoryczną i metodyczną odpowiada Dawid Ogrodnik. 

plan filmowy
bottom of page